ספירולינה מינון מומלץ בואו נדבר על זה

בואו נדבר על ספירולינה מינון מומלץ - SimpliiGood - ספירולינה

"מבחינתי הייתי אוכל ספירולינה בוקר, צוהריים וערב", "האצה משפיעה עליי לטובה, ולכן אני רוצה לאכול ממנה עוד ועוד", "למה שאגביל את עצמי במזון על? ככל שאוכל ממנו יותר, כך טוב יותר" – הצגת הציטוטים האלו (שאולי אתם מזדהים איתם), נועדה לקדם את הנושא הרגיש והלא כל כך מדובר: ספירולינה מינון מומלץ. תופתעו או שלא, אך את אצת העל יש לצרוך בהתאם למינון מומלץ.  

איך יתכן שלאצה חד תאית שהינה מזון על ישנו מינון יומי מומלץ?

אנחנו יודעים מה אתם חושבים לעצמכם ברגע זה: איך יוכל להיות שיש להגביל את המינון של אצה כה בריאה שהשפעותיה על הגוף חיוביות? כידוע, גם עם דברים שמומלץ לצרוך ולעשות בשם הבריאות, מילת המפתח היא איזון. כך לדוגמא: למרות שריצה הינה פעילות אירובית מומלצת, הרי שכדאי שלא לרוץ בכל יום במטרה למנוע פציעות בטווח הקצר והארוך. כך גם עם צריכת חלבון שלמרות שהגוף זקוק לו, לא ניתן לאכול אותו ללא הגבלה. 

אנחנו מוצאים שנכון וראוי להתעכב על הנושא הזה של ספירולינה מינון מומלץ, פשוט מאחר שרבים נצמדים לנוסחה הבאה: "כל מה שבריא, אפשר לאכול ללא הגבלה". בפועל, זה לא ממש כך, וההמלצה שלנו היא שלא לחרוג מכמות של 20 גרם ספירולינה ליום.

לשקול כל מנת ספירולינה? ברור שלא! 

חשבתם שתצטרכו לשקול כל גרם ספירולינה שאתם אוכלים? כדאי שתחשבו שוב. כל מארזי הספירולינה הטרייה שאנו מציעים לכם, מגיעים מחולקים למנות מדודות של כ-20 גרם. חלוקת הספירולינה למנות נועדה להבטיח שני דברים עיקריים:

* חוויית צריכה נוחה ופשוטה 

* מניעת מצב בו תצרכו בתום כמות גבוהה מהרגיל (דבר שעלול להוביל להופעת תופעות לוואי)

אז כמה גרם חלבון יש במנת ספירולינה?

שפע יתרונותיה התזונתיים של הספירולינה זיכו אותה בתואר "מזון על". רוצים להכיר אותה קצת טוב יותר מעבר לנושא ספירולינה מינון מומלץ? אתם מוזמנים להתרשם מהערכים המלאים המופיעים על גבי המוצרים שלנו (ממש כאן באתר!). ובכל זאת, אנחנו שמחים להציג בפניכם כבר עכשיו שני ערכים שלבטח מעניינים אתכם מאד: כמות הקלוריות והחלבון. אז מהי הכמות שיש במנת ספירולינה במשקל 20 גרם?

3 גרם חלבון

19.4 קלוריות


  אז מי אמר שקשה להעשיר את הגוף בחלבונים מן הצומח? הספירולינה שלנו טבעית 100%, ומתאימה גם לטבעוניים שתזונתם מבוססת על מזון מן הצומח בלבד. בנוסף, מאחר שהמוצר שלנו מאה אחוז טבעי ואינו כולל דבר מלבד האצה, הרי שהיא מתאימה גם לנמנעים מגלוטן. 

  שאלות נפוצות

  מהו המינון היומי המומלץ לצריכת ספירולינה טרייה?
  הצריכה היומית המומלצת של ספירולינה משתנה בהתאם לגיל, לצרכים ולמטרות הבריאותיות. ההנחייה הכללית הינה לצרוך בין 1-5 גרם ליום של ספירולינה יבשה או 10-20 גרם ליום של ספירולינה קפואה. כדאי לדעת כי קיים הבדל בין צריכה הספירולינה בצורתה היבשה (אבקה,כדורים או פתיתים), הקפואה לבין צריכתה בצורתה הטרייה.

   

  מהו המינון היומי המומלץ לצריכת ספירולינה קפואה?

  המלצה לצריכת ספירולינה: המינון המומלץ עבור אדם בוגר היא כוסית ספירולינה קפואה ליום ולילד חצי כוסית. במקרה של מחסור תזונתי חמור או מחלה ניתן לצרוך יותר ספירולינה. חשוב לזכור כי ספירולינה אינה תרופה אלא מזון על שיכול לסייע בשיפור הבריאות הכללית. לכן חשוב להיוועץ עם רופאים או עם מומחי תזונה על מנת לקבל את המינון היומי המומלץ לצריכת ספירולינה קפואה בהתאם לגיל ולמטרות הבריאותיות שלכם. 

   

  כמה ספירולינה מומלץ לצרוך על מנת להצליח לייצר שיפור בהרגשה הכללית?
  צריכת ספירולינה והמינון המומלץ לצורך שיפור בהרגשה הכללית תלויה בגורמים שונים כדוגמת גיל, מין, תזונה ומצב בריאותי כללי. המינון היומי המומלץ הוא 20 גרם לאדם בוגר. ניתן לאכול עד 5 מנות שזה 100 גרם ביום בגלל כמות הברזל שיש באצה. בכל 20 גרם ספירולינה יש כחמישית מכמות הברזל המומלצת לצריכה ביום. ניתן לצרוך את הספירולינה בכל שעות היום אך המלצתנו היא לצרוך אותה בשעות הבוקר או באמצע היום בכדי ליהנות מעירנות ומחיוניות מוגברות בהמשכו.

  האם ישנו מינון מומלץ לצריכת ספירולינה לאדם בוגר?
  כן. המינון היומי המומלץ הוא 20 גרם לאדם בוגר. ניתן לאכול עד 5 מנות שזה 100 גרם ביום בגלל כמות הברזל שיש באצה.  בכל 20 גרם יש כחמישית מכמות הברזל המומלצת לצריכה ביום. ניתן לצרוך את הספירולינה בכל שעות היום. אנו ממליצים לצרוך אותה כשמרגישים עייפות על מנת שתוכלו ליהנות מעירנות ומחיוניות מוגברות לאורך כל היום. 

   האם ישנו מינון מומלץ לצריכת ספירולינה לספורטאים?
  המינון המומלץ לצריכת ספירולינה תלוי בגורמים שונים כדוגמת גיל, מין, רמת פעילות גופנית ומטרות בריאותיות. מומלץ להתחיל עם מינון נמוך (0.5 גרם ליום) ולהעלות בהדרגה לפי הצורך. ספורטאים יכולים לצרוך גם 30-40 גרם, רצוי מיד לאחר האימון.

  במחקרים קליניים נבדקו מינונים שונים של ספירולינה והתגלו הממצאים הבאים -

  • צריכת 1 גרם ליום הובילה לשיפור בביצועים אירוביים, להפחתת עייפות שרירים וכאבי שרירים לאחר אימון. 
  • צריכת 3 - 2 גרם ספירולינה ליום הובילה לשיפור בכוח שרירים, בסיבולת ולהפחתת סממני דלקת לאחר אימון ממושך.
  • צריכת 5 - 4  גרם ליום הובילה לשיפור בבריאות מערכת החיסון, הפחתת סיכון לזיהומים ולהאצת תהליך התאוששות מפציעות.

  אז לא, אתם לא צריכים לשנן או לשקול את הכמות היומית המומלצת – 20 גרם, פשוט מאחר שהספירולינה שלנו מגיעה אליכם מחולקת למנות הגשה. יש לכם שאלות נוספות בנושא ספירולינה מינון מומלץ, באילו מתכונים ניתן לשלב אותה ומהם יתרונותיה? התקשרו כעת – 1801-227-272


  מאמרים נוספים